У Миколаєві стартувала акція “День музейного селфі”

12:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївському обласному краєзнавчому музеї 19 січня розпочалась акція “День музейного селфі”. Умови участі: зробити фото на фоні музейних експонатів та опублікувати їх із спеціальним хештегом у соцмережах.

Про це кореспондентам “Суспільного” розповіла молодша наукова співробітниця Наталя Софієнко.

Миколаївський обласний краєзнавчий музей всьоме долучається до акції “День музейного селфі”. Відвідувачі можуть зробити селфі з будь-яким експонатом.

“У світі акція відбувається в третю середу січня. У 2022 році це 19 січня. Багато відвідувачів не можуть у будній день відвідати музей, тому ми цю подію вирішили зробити з 19 січня по 23 січня. Необхідно зробити фото з улюбленими експонатом, селфі або просто фото цього експонату, якщо хтось не хоче фотографуватися особисто. Потім виставити світлину у своїх соціальних мережах, відмітивши #Museumselfieday, #МОКМ і наші сторінки”, — розповіла Наталя Софієнко.

За словами Наталі Софієнко, 25 січня будуть визначені світлини, які набрали найбільшу кількість вподобань у соцмережах. Трійку переможців нагородять безкоштовним сертифікатом на відвідування нової виставки музею.