Росія перекидає в ОРДЛО танки, боєприпаси та пальне – розвідка

11:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Росія, ОРДЛО, війна, новини, розвідка, конфлікт, Україна, Россия, ОРДЛО, война, новости, разведка, конфликт, Украина,

Росія з початку січня завезла на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей України понад сім тисяч тонн пального, танки, САУ, озброєння та боєприпаси. Крім того, через мережу вербувальних центрів РФ вербує найманців для війни на окупованих частинах Донецької та Луганської областей. Як передає «Укрінформ», про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на інформацію Головного управління розвідки.

– Командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з початку місяця окупанти таємно завезли залізничним та автомобільним транспортом з території РФ у з’єднання та частини 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів понад 7 тис. тонн пального, кілька одиниць танків та самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, у тому числі для артилерійських систем та мінометів, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що для комплектування особовим складом підрозділів супротивника через розгорнуту на території РФ мережу вербувальних центрів здійснюється активний набір найманців, які прямують на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях після інтенсивних курсів підготовки у навчальних центрах.