Президент Байден: Імовірність вступу України до НАТО найближчим часом не дуже велика

12:24

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Байден

Імовірність вступу України до НАТО найближчим часом не дуже велика, заявив президент США Джо Байден під час прес-конференції, присвяченої першому році його президентства.

 

Імовірність того, що Україна приєднається до НАТО в найближчій перспективі, не дуже велика, якщо виходити з того, скільки роботи їм належить зробити у сфері демократії, сказав Байден.
Байден запевнив, що повідомив про безрадісну перспективу України щодо членства в НАТО президенту Росії Володимиру Путіну під час переговорів. Проте причинами, які не дають Україні вступити до НАТО, Байден чомусь назвав те, що Україна нібито не виконала необхідних вступів до Альянсу вимог.

Джо Байден висловив свою особисту думку, що Путін не зацікавлений у широкомасштабній війні у Європі. Також глава Білого Дому додав, що Путін може бути зацікавлений у тому, щоб побачити, як може відреагувати Захід, зокрема НАТО, на провокаційні спроби російської армії. У такому разі Москві доведеться заплатити дуже велику ціну, якщо в Кремлі не поміняють своїх намірів і надалі випробуватимуть терпіння Заходу. Говорячи про можливе вторгнення російських військ в Україну, Джо Байден зазначив, що це може стати стратегічною помилкою Путіна та його команди. Якщо він піде на такий крок, то дуже пошкодує.