Аліна Полозюк із Миколаєва – абсолютна чемпіонка Турніру найсильніших з фехтування на рапірах

15:43

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Аліна Полозюк, Миколаїв, фехтування, рапіри, спорт, Алина Полозюк, Николаев, фехтование, рапиры, спорт,

16-17 лютого відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших із фехтування на рапірах серед жінок, переможницею яких за підсумками виступів на доріжках столичного клубу «Ля Флеш» стала 19-річна Аліна Полозюк із Миколаєва. Вона була найкращою в обидва дні змагань і здобула переконливу першість у загальному заліку, повідомили у Національній федерації фехтування України.

У перший день змагань, що відбувалися з визначенням усіх місць у табло 16, майбутня чемпіонка виграла шість із шести боїв у своїй групі, а далі і п’ять уже в основній сітці, зокрема, чвертьфінальний у Ольги Сопіт (15:7), півфінальний у Катерини Ченцової (15:11) та фінальний у Ганни Тараненко (15:9).

Також впевнено розпочала боротьбу Полозюк та у другий день змагань, який проводився за олімпійською системою (один попередній раунд плюс тур прямого вибуття). У перших двох поєдинках вона пропустила від кожної із суперниць лише чотири уколи, завдавши всіх 15. Далі Аліна взяла гору над Крістіною Петровою (15:11), у 1/2 здолала опір Олександри Буденко (13:8), а у фіналі з мінімальною перевагою вийшла переможницею у протистоянні з Катериною Буденко (7:6). Але втрутитися у боротьбу за нагороди остання не змогла, бо вчора зупинилася на дев’ятому місці.

Срібло Турніру найсильніших дісталося Катерині Ченцовій. Досвідчена киянка набрала стільки ж очок – сім, як і ще одна вихованка столичної школи фехтування, фіналістка першого дня змагань Ганна Тараненко. Але за рівної суми місць перевага надавалася учасниці, яка вище розташувалася у протоколі другого дня. Ченцова, будучи четвертою 16 лютого, 17 лютого завершила виступи на третій позиції, тоді як її головна суперниця фінішувала п’ятою.