У Зеленського відповіли Путіну на погрози “дзеркальною” відповіддю за атаку дронів

12:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В Офісі президента України прокоментували погрози президента РФ Володимира Путіна “відповісти дзеркально” на масовану атаку дронів по Москві 30 травня. Там зазначили, що РФ із початку повномасштабного вторгнення застосувала майже весь свій збройний арсенал.

Відповідну заяву озвучив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телеканалу “1+1” 31 травня, повідомляє OBOZREVATEL.

“А що таке “дзеркальне”? Вони ж практично весь інструмент вже використали, крім своїх понтів: “От вже саме зараз ми маємо якісь потужні дії зробити, ми ще не починали”, – сказав він.

Подоляк додав, що після понад 15 місяців війни та втрати більше 400 тисяч людей загиблими та пораненими заяви Москви про те, що вони “ще нічого не починали”, “говорять про неадекватність Росії, яка наростає”.

За словами радника голови ОП, Путін “перебуває в стані афекту і тому логічно мислити не може” та “в принципі не достатньо добре користувався логікою”.

Подоляк також зазначив, що політична еліта РФ скептично ставиться доглави Кремля та його слів.

“Інформаційний простір з нерозумінням ставиться до будь-яких слів Путіна, тобто сакральності цієї практично не залишилось”, – сказав він і додав, що слова президента країни-агресорки сприймаються як “одна бабка щось сказала”.