У Японії на узбережжі виявили невідому кулю: доступ до місця обмежили через загрозу вибуху (ФОТО, ВІДЕО)

17:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Японії на узбережжі виявили невідому кулю. Наразі доступ до місця обмежили через загрозу вибуху.

Про це повідомляє видання Yahoo! Близько 8:45 ранку 21 лютого жінка, яка живе поблизу, зателефонувала до поліції префектури Сідзуока на узбережжі Енсухама в Цубої-те, і повідомила, що на берег викинуло “щось на зразок міни”.

За даними відділу поліції префектури, на піщаному пляжі приблизно за 20 метрів від берега було виявлено кулястий об’єкт діаметром близько 1,5 метра з невеликим виступом. На його поверхні є коричневі клини, і здається, що сама куля зроблена із заліза.

Поліція префектури обмежила доступ до місця події в радіусі близько 200 метрів, вважаючи, що це може бути вибухівка. В даний час об’єкт перевіряють фахівці, які прибули на місце події.

У Японії на узбережжі виявили невідому кулю: доступ до місця обмежили через загрозу вибуху. Фото і відео
У Японії на узбережжі виявили невідому кулю: доступ до місця обмежили через загрозу вибуху. Фото і відео

Нагадаємо, муніципальна влада китайського міста Річжао заявила про виявлення невідомого літального об’єкта. Протиповітряна оборона отримала наказ про готовність завдати удару.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок, 14 лютого, на південному сході Румунії на висоті близько 11 000 метрів було помічено невідомий об’єкт, схожий на повітряну кулю. Повітряна ціль була виявлена системою спостереження ВПС Румунії, тому підняли в небо два літаки МіГ-21 LanceR.