У Валентинів день ДРАГЦи працюватимуть у подовженому режимі — Мін’юст

22:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У День Святого Валентина, в рамках заходу “Кохання переможе”, молодята можуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його. Про це повідомляє Міністерство юстиції.

“14 лютого відділи державної реєстрації актів цивільного стану, які є учасниками заходу “Кохання переможе”, працюватимуть у подовженому режимі, аби усі охочі змогли подати заяву про державну реєстрацію шлюбу та зареєструвати його, якщо він призначений на цей день. Відділи ДРАЦС чекатимуть на охочих заручитися та одружитися з 8:00 до 20:00″, — йдеться в повідомленні.

Особливий порядок реєстрації сім’ї у День закоханих Мін’юст започаткував 5 років тому. Раніше проєкт називався “Кохання поза часом”, цьогоріч назва — “Кохання переможе”.

Передбачено, що 14 лютого приймання заяв та проведення державної реєстрації шлюбу триває не до встановленого робочого часу, а пізніше. До повномасштабної війни Росії проти України у День Святого Валентина ДРАЦСи, які були учасниками проєкту, працювали до 00.00. У цьому році шлюби реєструватимуть з 08:00 до 20:00. Інші відділи працюватимуть у звичайному режимі.