У США заявили, що не скорочуватимуть оборонний бюджет для України у 2023 році

9:53

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ленд-лиз, США, Украина, новости, оружие, конфликт, война, Россия, сенаторы, Ленд-ліз ,США, Україна, новини, зброя, конфлікт, війна, Росія, сенатори

Адміністрація президента США Джо Байдена не очікує у 2023 році будь-якого скорочення коштів, закладених у бюджеті на допомогу Україні, зокрема військової.

Про це повідомляє  Білий дім .

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зазначив, що минулого року в рамках об’єднаного законопроекту американська адміністрація запросила у законодавців 37 мільярдів доларів на кінець фінансового року, Конгрес фактично збільшив цю суму до 45 мільярдів.

“Це кошти, які були асигновані. Це кошти, які ми починаємо виділяти. І я не припускаю, щоб ці гроші у нас забрали”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чи можуть республіканці в Конгресі обмежити надання допомоги Україні.

Він наголосив, що адміністрація США “точно має ресурси для підтримки України протягом усього або майже всього 2023 року як шляхом надання допомоги у сфері безпеки, якої вона потребує, так і шляхом надання економічної, гуманітарної допомоги та сприяння у сфері енергетики”.