
Цей навчальний рік у миколаївських школах пройшов у різних форматах навчання — офлайн, онлайн, змішано. Попри всі виклики, у місті стабільно працювали 64 заклади загальної середньої освіти, де навчається понад 34 тисячі учнів.
Наші учні вкотре довели: навіть у найскладніших умовах можна досягати високих результатів.
Про це у соціальних мережах повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.
Тож результати навчального року такі:
- 9 клас — 3961 учень, з них 211 отримали свідоцтва з відзнакою.
- 11 клас — 2029 учнів, із них 168 — з відзнакою.
Понад півтори тисячі школярів взяли участь в інтелектуальних змаганнях і гідно представили Миколаїв.
“Пишаємось кожним і кожною. Це результат великої спільної роботи. Дякую вчителям за витримку і професіоналізм. Батькам — за підтримку. Учням — за наполегливість. Випускникам бажаю впевнено скласти іспити й знайти свій шлях”, — зазначив Олександр Сєнкевич.