У школах Миколаєва завершився навчальний рік

12:22

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Цей навчальний рік у миколаївських школах пройшов у різних форматах навчання — офлайн, онлайн, змішано. Попри всі виклики, у місті стабільно працювали 64 заклади загальної середньої освіти, де навчається понад 34 тисячі учнів.

Наші учні вкотре довели: навіть у найскладніших умовах можна досягати високих результатів.

Про це у соціальних мережах повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

Тож результати навчального року такі:

  • 9 клас — 3961 учень, з них 211 отримали свідоцтва з відзнакою.
  • 11 клас — 2029 учнів, із них 168 — з відзнакою.

Понад півтори тисячі школярів взяли участь в інтелектуальних змаганнях і гідно представили Миколаїв.

Пишаємось кожним і кожною. Це результат великої спільної роботи. Дякую вчителям за витримку і професіоналізм. Батькам — за підтримку. Учням — за наполегливість. Випускникам бажаю впевнено скласти іспити й знайти свій шлях”, — зазначив Олександр Сєнкевич.