У рф заявили про напад “української ДРГ” у брянській області: реакція Офісу президента

15:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Влада рф заявила про “українських націоналістів”, які на території росії влаштували стрілянину по мирних людях і взяли заручників.

У російських пропагандистських ЗМІ поширили інформацію про нібито “прорив” української диверсійно-розвідувальної групи у брянській області. У ФСБ рф заявили, що “проводять заходи щодо знищення озброєних українських націоналістів, які порушили державний кордон”. Офіс президента відреагував на заяви росіян.

Російські ЗМІ заявляють: “У Сушанах триває повномасштабний бій з українською ДРГ. До села бойовики увійшли ще вранці. Достеменно відомо про взяття в заручники сім’ї, де є двоє дітей. Місцеві жителі зараз ховаються у підвалах, у селі підірвано електропідстанцію та газову станцію”.

Радник глави офісу президента Михайло Подоляк заявив, що це російська провокація і країні-агресорові слід боятися своїх партизанів. Він зазначив, що влада намагається злякати росіян, щоб за рік війни хоч якось виправдати напад на іншу країну і бідність.

Спікер Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що події у Брянській області – це внутрішнє протистояння між громадянами росії. Він заявив:

Так звана російська федерація це абсолютно нестабільне утворення з колосальною кількістю внутрішніх конфліктів: міжнаціональних, соціальних, політичних. І справді, мають місце, зокрема, ось такі речі, що говорить про протистояння в середині самої рф між громадянами самої рф

Юсов зазначив, що вже є публічні свідоцтва про перебування бійців “Російського Добровольчого корпусу” на території брянської області. У ГУР також зазначили, що інформацію щодо загиблих чи травмованих потрібно перевіряти додатково.