У РФ запустили нове вербування “справжніх чоловіків”

9:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Росії запустили нову масштабну кампанію для вербування добровольців на війну проти України. У соцмережах, на телебаченні та бордах на вулицях російських міст росіян мотивують підписувати контракти з міноборони Росії, апелюючи до “справжніх чоловіків” та рекламуючи фінансові переваги служби у ЗС РФ.

Однак заявлені 400 тисяч добровольців міноборони РФ навряд чи зможе набрати. Про це йдеться у новому зведенні Міністерства оборони Великої Британії.

У Росії набирає обертів запущена міноборони РФ масштабна інформаційна кампанія, спрямована на вербування добровольців на війну проти України. Вона охоплює соцмережі, телебачення та білборди.

“Нова реклама звертається до чоловічої гордості потенційних новобранців, звертаючись до “справжніх чоловіків”, а також підкреслюючи фінансові переваги приєднання”, – зазначили у МО Британії.

Водночас на росіян призовного віку “полюють” у приватній військовій компанії “Вагнер”, яка після перекриття можливості вербувати ув’язнених у російських тюрмах та колоніях відчуває проблеми з поповненням втрат. А ресурс росіян призовного віку у РФ досить обмежений.

Відтак, вважають у британському оборонному відомстві, російському МО навряд чи вдасться набрати заявлені 400 тисяч добровольців.

“Влада майже напевно прагне відкласти будь-яку нову відкриту обов’язкову мобілізацію якомога довше, щоб мінімізувати внутрішні протести”, – пояснили дії російської правлячої верхівки у Міноборони Британії.