У Повітряних Силах заявили, що Росія нетипово використовує свої ракети

11:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Останнім часом Росія нетипово використовує своє озброєння під час атак по території України. Зокрема, вона стала більше використовувати балістичні ракети.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що балістичні ракети збивати на дальніх підступах не можна, адже дальність ураження того самого комплексу Patriot невелика, – кілька десятків кілометрів.

Водночас крилаті ракети можна збивати не лише цим ЗРК, а й іншими, навіть мобільними вогневими групами та авіацією. Тому ракети такого типу можуть знищувати ще й на підступах – до об’єктів, які вони можуть вражати чи до столиці, адже саме її росіяни активно атакують останнім часом.

Ігнат зазначив, що останнім часом росіяни застосовують своє озброєння нетипово. Зокрема, активно використовує балістичне озброєння, як “Іскандери”.

“Тими “Іскандерами” він б’є у той час, коли думає, що ми цього не очікуємо. Але, як бачите, “Іскандери” збивають як у небі столиці, так і на підступах. Можна сказати, що власне, у них не системний підхід”, – сказав речник.

Він зазначив, що зазвичай окупанти атакують Україну дронами-камікадзе з 23:00. Вже ближче до 4:00 дрони кружляють у небі, і наші бійці полюють на них по всій території держави. Водночас крилаті ракети летять вночі, – з 1:00 до 3:00.

Ігнат зазначив, що своїми атаками росіяни намагаються уразити певні цілі у столиці, виснажити нашу ППО, а також тримати населення в напрузі та сіяти паніку.