У парку “Дружба” навколо 170-річного дуба зробили протипожежний розрив

16:10

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Вчора у парку «Дружба», що у Корабельному районі міста, працівники КП “Миколаївські парки” продовжили роботу з догляду за 170-річним дубом.

“Попередньо, ми повідомляли про проведення необхідної санітарної обрізки, після якої проводили обробку гілок спеціальною пастою, щоб запобігти загниванню й розвитку грибкових захворювань”, – зазначили на підприємстві.

Наразі ж працівники виконали додаткові роботи для підтримки здоров’я та розвитку дерева, а саме:

Рихлення ґрунту навколо дерева для покращення доступу кисню до його кореневої системи.
Створення протипожежних розривів, які допоможуть убезпечити дерево у випадку виникнення пожежі.