У Миколаївському зоопарку вперше народилося біле кенгурятко

23:30

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У Миколаївському зоопарку продовжується весняний бебі-бум. Однак вперше тут народилося біле кенгурятко.

Про це повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, передає Інше ТВ.

Східноєвропейці

«Вперше у нас народилося біле дитинча валлабі Беннета», – поінформував Володимир Топчий 8 травня і оприлюднив відео малечі.