
У Миколаївському зоопарку продовжується весняний бебі-бум. Однак вперше тут народилося біле кенгурятко.
Про це повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, передає Інше ТВ.
Східноєвропейці
«Вперше у нас народилося біле дитинча валлабі Беннета», – поінформував Володимир Топчий 8 травня і оприлюднив відео малечі.