У Миколаївському Палаці урочистих подій розповіли скільки шлюбів уклали 14 лютого

10:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Дворце торжественных событий, новости, статистика, брак, любовь, Палаці урочистих подій, новини, статистика, шлюб, кохання,

Директорка Миколаївського міського Палацу культури та урочистих подій Людмила Бондар розповіла, що останніми роками скорочується кількість охочих молодят одружитися на День закоханих. Проте формується стійка тенденція до укладення шлюбів з прив’язкою до символічних дат пов’язаних з нумерологією. Про це йшла мова під час програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Вона пояснила, що наприкінці 2000-х років та ще упродовж кількох років спостерігався справжній ажіотаж на одруження 14 лютого. Однак останні кілька років закохані частіше за все обирають дати, які мають велику кількість однакових цифр, особливі співпадіння при комбінуванні днів, місяців і років, а також датах, які визначаються як щасливі у нумерології.

 – Окрім того, не слід забувати, що цього року 14 лютого припало на понеділок. А початок трудового тижня багато кому складно дається. Можливо ще цей фактор вплинув, бо не кожна пара могла ризикнути та одружитися у понеділок, — припустила Людмила Бондар.

Вона зазначила, що у Миколаївській області цього дня зареєстровано було всього 5 шлюбів, три з яких у Миколаєві. У той же час у суботу, 12 лютого, в регіоні побралися 40 пар.

 – Чекаємо на суттєве пожвавлення 22.02.2022 року. Як бачите, багато «двійок» і це та магія комбінації чисел на яку розраховують молодята. Зазвичай на такі дати ми готує особливі подаруночки для наших гостей. Буде невелика програма у вигляді квесту та пам’ятні подарунки, — розповіла директорка Палацу урочистих подій.

Людмила Бондар додала, що наразі у відділи Державного реєстру актів цивільного стану громадян Миколаївської області подано 86 заяв на реєстрацію шлюбу, в тому числі по місту — 55. На даний момент до Палацу урочистих подій подано 8 заяв від людей, які хочуть урочисто справити весілля.