У Миколаївському аеропорту скасували рейс на Стамбул через погодні умови

17:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаевский аэропорт, авиарейс, самолет Николаев Киев (с) Фото - А. Рубанская, Вечерний Николаев

З Миколаївського аеропорту сьогодні, 30 січня, не зміг вилетіти літак до Стамбула. Як передає “Свідок.інфо”, про це у Фейсбуці повідомив мешканець Миколаєва.
Зокрема, він зазначив, що його дружина сьогодні втретє намагалася вилетіти до Стамбула, але всі три спроби були невдалими.
«Перші двічі скасували ще за заходу в аеропорт. Сьогодні вдалося пройти реєстрацію, далі затримка рейсу, кілька кіл над аеропортом, посадка літака та кульмінація: скасування рейсу через погодні умови», – повідомив Микола
Городянин додав, що безпека — це добре, але при цьому є питання готовності аеропорту працювати в умовах негоди та снігу.
«Усі попередні роки літали через Одесу та Херсон (один раз скасування в Одесі та один раз повернувся літак до Стамбула покружлявши над Херсоном). Вилітали два тижні тому з Борисполя за значно гірших погодних умов. За чутками із зали очікування, рейс скасовано через неготовність аеропорту. Нам щастить не вилетіти з Миколаєва втретє поспіль за три місяці, читав, що були ще скасування»
Офіційних коментарів від Миколаївського аеропорту наразі не було.
Нагадаємо, що буквально цього тижня в аеропорту Миколаєва презентували новий рейс до Києва, а також заявляли про перспективу повітряного сполучення з Харковом та Запоріжжям, а також закордонні рейси до Польщі, Чехії, Німеччини.