У миколаївській мерії відбулась нарада щодо вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів

16:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

6 січня під головуванням першого віцемера Віталія Лукова за участі депутатів міської ради, представників департаменту економічного розвитку відбулась нарада щодо вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів. 

Присутні обговорили питання переробки відходів, залучення інвесторів з метою будівництва сміттєпереробного заводу, формування тарифу на вивіз ТПВ, розробки відповідної міської програми тощо.

У підсумку Віталій Луков зазначив, що міська влада розпочинає розробку міської програми поводження з ТПВ. Наразі  формується робоча група за участі депутатського корпусу, департаменту економічного розвитку та департаменту ЖКГ.

“Будемо займатися цим питанням, вносити пропозиції. Програма складатиметься з комплексу заходів, які, зокрема, обговорили і сьогодні: сортування сміття, допомога надавачам послуг тощо. Паралельно починаємо вести переговори з ТОВ “ГК “Нафтогаз України” щодо Миколаївської ТЕЦ. На сьогодні це місце є оптимальним, куди б можна було звозити сміття, переробляти його за технологією та спалювати, натомість отримуючи тепло для житлового фонду міста. Так, як це робиться в інших країнах. Робота триває”. – резюмував перший віцемер.