У Миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги планують зробити капітальний ремонт кисневої системи

9:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги планують зробити капітальний ремонт кисневої системи, щоб налагодити транспортування кисню в палати. Станом на квітень 2023 року в лікарні забезпечені киснем операційні столи, ліжка реанімації та інтенсивної терапії.

Про це  Суспільному розповів директор лікарні Олександр Дем’янов.

За словами Дем’янова, для реалізації проєкту необхідно орієнтовно 57 мільйонів гривень.

“Місто пішло нам назустріч і дозволило вже розробити проєктну документацію. Вона розроблена. Ми додаємо до нашої кисневої системи стиснене повітря, генератор стисненого повітря, компресор. Є пульсоксиметри, всі знають, що це таке, і згідно з оксигенацією крові, накопичення кисню в крові — ми рахуємо, більше чи менше дати кисню. Це економить кисень, який коштує дуже багато грошей”, — пояснив директор лікарні.

У лікарні планують встановити кріоциліндр більшої місткості.

“Другий етап — встановлення великого кріоциліндра великої місткості. Зараз ми маємо лише один кубометр, одну тонну рідкого кисню. А то буде одна ємність на три кубометри. Планується використання генеруючої кисневої станції невеликого розміру, але тієї, яка забезпечить нашу автономність у будь-якій ситуації”, — розповів Олександр Дем’янов.

Роботи планують виконати орієнтовно на початку літа.