У Миколаєві зруйнований обстрілом травмпункт відновлюють партнери з Казахстану

14:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Станом на 16 травня 2023 року на території КНП “Міська лікарня швидкої медичної допомоги” відбуваються роботи з відновлення травмпункту. Партнери Миколаєва з Казахстану почали працювати на об’єкті минулого тижня (8 — 12 травня 2023 року). Приміщення травмпункту було зруйноване внаслідок обстрілу в ніч проти першого серпня 2022 року.

Про це в ефірі телерадіокомпанії “МАРТ” розповіла начальниця управління охорони здоров’я Миколаївського міської ради Ірина Шамрай, пише Суспільне.

За словами Ірини Шамрай, із підрядником з Казахстану відбулося кілька зустрічей, узгоджений обсяг робіт відповідно до проєктно-кошторисної документації. Виготовлення проєкту профінансувала Миколаївська міська рада. Передбачається реконструкція будівлі травмпункту та будівництво закритого переходу до основного корпусу лікарні швидкої медичної допомоги як єдиного комплексу.

Працюють якісно. Для збільшення пакетів послуг лікарні швидкої медичної допомоги прийнято рішення будувати перехід між травмпунктом і основним корпусом лікарні, що дасть можливість закладу використовувати операційні, що розташовані на третьому поверсі травмпункту “, — розповіла начальниця управління.

12 квітня 2023 року пресслужба міської ради повідомляла, що Данія виділила гроші на відновлення травмпункту в Миколаєві, зруйнованого російським обстрілом. Ірина Шамрай пояснила, чому на об’єкті працює підрядна організація з Казахстану.

Казахстан звернувся до обласної військової адміністрації, вони вибирали об’єкти для відновлення. Вибрали травмпункт лікарні швидкої медичної допомоги. Водночас в місті було представництво Данії, яке також об’їжджали наші заклади. Ми всім показуємо все, що підлягає відновленню, де треба додаткові гроші, де швидко треба відновити заклад. Уряд Казахстану відгукнувся швидше. Дуже швидко надали своїх підрядників, і вже тиждень працюють на об’єкті”, — говорить посадовиця.

Зі слів Ірини Шамрай, невідомо, чи використає Королівство Данії виділені гроші на відновлення травмпункту або спрямує на інший об’єкт.

Ми ресурсів не бачили, ми працюємо з людьми, які володіють ресурсами. Тобто ніякі гроші на рахунки закладу не надходили і зараз не надходять. Є організація, що працює згідно з проєктно-кошторисною документацією, яку свого часу проплатила міська рада. Як тільки проєкт був «гарячий» на руках, підрядники почали роботу”, — сказала Ірина Шамрай.