
У Миколаєві поліцейські вибухотехніки знищили російський ударний безпілотник. Дрон впав та зачепився на верхівці дерева.
Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Миколаївщини.
БпЛА виявили місцеві жителі 13 травня, пишуть у відомстві. На місце приїхали фахівці вибухотехнічної служби.
“Оглянувши небезпечну знахідку, вибухотехніки поліції дійшли висновку, що мають справу з ворожим безпілотником із бойовою частиною, яка не здетонувала під час падіння”, — йдеться у повідомленні.
Вибухотехніки знешкодили дрон контрольованим підривом на місці виявлення. Також слідчі задокументували наслідки чергового воєнного злочину РФ та зібрали докази. Розслідування триває за фактом “порушення законів та звичаїв війни”.