У Миколаєві збільшили фінансування програми з допомоги Збройним силам на пів мільярда

12:11

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві під час засідання комісії з питань економічної й інвестиційної політики, планування, бюджету 28 лютого запропонували збільшити фінансування до 500 мільйонів гривень “Комплексної програми сприяння обороні і мобілізаційній готовності міста Миколаєва на 2020-2024 роки”. Депутати підтримали пропозицію.

Про це під час засідання чергової 29 сесії 29 лютого 2024 року розповів міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

“Наповнення програми ми можемо шукати далі у перерозподілі бюджетних грошей. Також зможемо використовувати гроші комунальних підприємств, що у них будуть, додаткові чи зекономлені. Ми не розглядаємо сьогодні перерозподіл бюджету, але надалі будемо додавати грошей в бюджеті міста для виконання цієї програми”, — говорить Сєнкевич.

Зі слів начальника відділу з організації оборонної й мобілізаційної роботи Миколаївської міської ради Ігоря Оніщенка, зміни до програми заплановані для подальшого надання матеріальної допомоги Збройним силам.

“У 2023 році ми допомагали військовим частинам, що платили податки до місцевого бюджету. Торік цей пункт був змінений, податки не тільки ЗСУ, а всіх силових структур більше не сплачують до бюджету Миколаєва”, — пояснює Оніщенко.

Міський голова Сєнкевич додав, що місто допомагає військовим матеріально.

“Ми зараз сильно працюємо з міжнародними організаціями, які передають нам різну техніку. Наприклад, на одному з миколаївських підприємств була унікальна техніка з прочищення лівньовок, але ця техніка знадобилась на фронті, її мілітаризували”, — говорить міський голова.

Також під час сесії начальниця управління комунального майна Миколаївської міської ради Тетяна Дмитрова розповіла про решту проєктів рішень ради щодо допомоги ЗСУ.

“На сьогодні у нас є два проєкти рішення щодо допомоги ЗСУ на суму 30 тисяч гривень. Це майно наших комунальних підприємств, різне обладнання та засоби, що передаємо на допомогу війську”, — сказала посадовиця.