У Миколаєві вводять ліміти на сміття

16:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев, трамвай, остановка, мусор

З 1 лютого КП «Миколаївкомунтранс» вивозитиме, крім побутового, великогабаритне та ремонтне сміття, а також рідкі відходи – проте на їх обсяги встановлено ліміт.

«Норма надання послуг з вивезення великогабаритних відходів у житловому секторі становить 8 % (за обсягом) від норми освіти ТПВ, а норма надання вивезення ремонтних відходів – 4 % (за обсягом) від норм освіти ТПВ, розрахунки на одну особу, що додаються до норм для ТПВ. Великогабаритні та ремонтні відходи збираються окремо від інших видів побутових відходів», – повідомили на підприємстві.

Граничні норми накопичення відходів у розрахунку на кожну людину затверджені рішенням виконкому Миколаївської міськради та складають:

В Николаеве вводят лимиты на мусор: все, что свыше — вывозите сами

«ПРОСИМО наших споживачів дотримуватись гранично встановлених норм освіти великогабаритних відходів та ремонтних відходів, і у разі перенакопичення зазначених типів (видів) відходів, здійснювати їх вивіз у місця поховання (видалення) за свій рахунок», – сказано в повідомленні підприємства.
Нагадаємо, з 1 лютого для мешканців Центрального, Заводського та Інгульського районів Миколаєва підвищиться тариф на вивіз побутового сміття.
Крім того, у Миколаєві мають намір активізувати роботу з вивезення сміття у приватному секторі: навіть без наявності договорів на цю послугу мешканцям виставлятимуть рахунки за вивезення ТПВ на підставі кількості прописаних людей.