У Миколаєві встановлять зарядні станції для електрокарів

17:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві міська рада та місцева електропостачальна компанія підписали Меморандум про співпрацю. Угода передбачає встановлення зарядних станцій для електромобілів.

Про це  повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

За його словами, одним з основних завдань програми є зменшення викидів вуглекислого газу та інших шкідливих речовин у повітря. Крім того, міська рада розробляє програму для розвитку електрозарядної інфраструктури.

“Так вийшло, що в цьому питанні Миколаїв “пасе задніх”. Нам потрібно думати, як зменшити викиди вуглекислого газу в повітря нашої Землі. Тому вашу ініціативу місто підтримує і буде всіляко сприяти та, я сподіваюсь, що це буде не лише екологічно, але й вигідно для вашої компанії, щоб кількість таких електрозаправок збільшувалась і це полегшить життя миколаївцям, які пересуваються на таких машинах, — зазначив Сєнкевич.

За словами директора МЕК Валентина Лінченка, компанія вже закупила шість зарядних станцій, які планується встановити в різних частинах міста до середини літа. Встановлення та обслуговування інфраструктури буде здійснюватися коштом компанії.