У Миколаєві відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, що зазнав руйнувань внаслідок російського обстрілу восени 2022 року

21:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У лікарні вдалося повністю замінити пошкоджене майно та здійснити ремонт.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

Вночі четвертого вересня 2022 року у Миколаєві пролунали потужні вибухи. На ранок стало відомо, що російські війська обстріляли три медичні заклади, два навчальні, готель та музей.

“Вибуховою хвилею було значно пошкоджено будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №4. Уламками від боєприпасів було вибито вікна та двері будівлі, а також пошкоджені стіни, стеля й дах. Пошкоджень зазнало медичне обладнання та техніка”, — йдеться у повідомленні.

Завдяки допомозі волонтерів та донорів у закладі відновили вікна та двері, була надала гуманітарна допомога, медичне обладнання та меблі, додали у відомстві.

Завдяки гранту від проєкту UNICEF у медзакладі облаштували дві зали очікування для пацієнтів. Роботи завершились у листопаді 2023 року. Наразі тут повністю відновлено покрівлю, кабінети лікарів-педіатрів, терапевтів, загальної практико-сімейної медицини, пункт щеплення, лабораторію тощо.

Крім того, заклад станом на червень 2024 року обслуговує жителів міста та, як і до повномасштабної війни, цілодобово працює, надає первинну медичну допомогу.

Загалом, на Миколаївщині було відновлено повністю 82 медичні заклади та ще 50 відновлені частково, зауважили у Міністерстві охорони здоров’я.