У Миколаєві відкрився перший датський бізнес

10:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У суботу, 9 вересня, у Миколаєві відбулося урочисте відкриття першого бізнес-офісу приватної датської компанії з управління ризик-менеджменту Bright Bird.

Про це повідомляє Миколаївська ОВА.

До відкриття долучилися начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, посол Данії Олє Міккельсен, представники делегації Посольства Королівства Данія в Україні, представники компанії Bright Bird, заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов, керівник Миколаївського офісу UST – Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко.
Офіс Bright Bird займатиметься в Миколаєві консьєрж-сервісом для данців.

«Компанія має акредитацію в Данії на сервіс своїх громадян, тобто вони зустрічатимуть данців в найближчих до України аеропортах, доставлятимуть в Миколаїв або по Україні, забезпечуватимуть місце проживання, укриття, організовуватимуть зустрічі тощо», – розповів один з представників датської компанії.

Також компанія займатиметься бізнес-представництвом. Для тих бізнесів, котрі в Україні готові розвиватися в міжнародному співробітництві, Bright Bird організовуватиме зустрічі між зацікавленими данцями та українцями.

«Для Миколаєва відкриття такого офісу є дуже важливим, адже це перший приватний бізнес-офіс і перші робочі місця для українців, які будуть забезпечені данцями», – сказав Віталій Кім.

Своєю чергою, посол Данії Олє Міккельсен зазначив, що відкриття першого датського бізнес-офісу є історичним моментом для Миколаєва.

«Сьогодні я знаходжусь тут, тому що це є знаковим моментом для Миколаєва. Й наше партнерство стосується також бізнесу й економічної співпраці. Я дякую Віталію Кіма за таку плідну співпрацю», – сказав він.