У Миколаєві відкрили виставку робіт майстрів народної творчості

12:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївський академічний художній драматичний театр знайомить містян з роботами майстрів народної творчості. Про це інформує сайт міськради.

12 квітня, напередодні Великодня, у стінах закладу відкрилася виставка “Збережемо спадщину”. В експозиції представлені вироби Володимира Туровського, заслуженого майстра народної творчості України, та вишивка Олександри Яневої.

“Для нашого театру це перша спроба організації виставки творчих доробків. І для нас честь, що такі талановиті майстри, легенди нашого міста, представили тут свої роботи. Запрошую містян відвідати експозицію та наші вистави, адже коли людина приходить у храм мистецтва, занурюється в прекрасне – все це справді наближає нас до перемоги”, – каже директор театру, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун.

До слова, авторка картин та рушників, вишитих хрестиком, за освітою – викладач математики та економіки. Олександра Янева присвячує творчості весь вільний час. Каже, що за час війни робіт побільшало, адже вишивання заспокоює.

Володимир Туровський представив вироби з художньої обробки металу. Митець займається чеканкою та гравіюванням майже 30 років. Свої роботи презентує з 1978 року. Так, у 1983-му став учасником міжнародної виставки в Болівії. У 2002 році отримав почесне звання заслуженого майстра народної творчості України.

Під час урочистого відкриття для гостей заходу виступили миколаївські артисти, музиканти оркестру народних інструментів “Південна рапсодія” Миколаївського фахового коледжу культури  і мистецтв.