У Миколаєві відкрили сімейний простір «Family friendly space» та простір для ветеранів, військовослужбовців та членів їх сімей

21:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 

Простір «Family friendly space» розрахований для родин з дітьми віком від 5 до 18 років. В ньому є можливість відвідати заняття з арт-терапії, творчі майстер-класи та заняття з розвитку особистості, заняття з психологом, а також тренінги з мінної безпеки. Заняття розраховані на дорослих та дітей.

Проєкт реалізується громадською організацією «Звʼязок» спільно з UNICEF Ukraine за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) та народу Японії.

Простір можна відвідати в будь-який день з 8.00 до 17.00. Заходи проводяться як у груповій, так і в індивідуальній формі.

Записатися на заходи можна за телефоном 097 759 00 79 або зареєструватися за посиланням👉 https://t.me/ffs_mykolaiv

А у рамках реалізації проєкту «Шлях Стійкості» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у місті Миколаєві поруч запрацював простір для військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин.

Там до роботи залучені психологи, юристи, соціальні працівники та представники ветеранських громадських організацій. Також передбачається організація груп взаємопідтримки для членів родин військовослужбовців та ветеранів.

Відвідати простір також можна з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Додаткова інформація за телефоном 067-933-64-20