У Миколаєві відбулися показові виступи вихованців спортивних шкіл

9:27

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Футбол, волейбол, джиу-джитсу, велосипедний спорт, художня гімнастика, бокс тощо. Вихованці 13 спортивних шкіл Миколаєва та кількох клубів єдиноборств третього червня продемонстрували результати своїх занять. Показові виступи відбулися в Каштановому сквері на вулиці Соборній.

Про це  Суспільному розповіла виконувачка обов’язків начальника управління у справах фізичної культури й спорту Миколаївської міської ради Світлана Артюх.

За словами Світлани Артюх, кожна школа представила від трьох до восьми вихованців з певних видів спорту. Подібний захід відбувається вже вдруге, попередній був 27 травня.

“Мета заходу залучити якнайбільше дітей до занять спортом. Показати, що в нас талановита молодь, спортивна. Беруть участь спортивні школи. У нас 13 спортивних шкіл. Це другий етап нашого фестивалю. Школи представили себе, показові виступи, а потім будуть руханка і спортивні естафети”, — сказала пані Світлана.

Також присутнім на фестивалі містянам розповіли між виступами про спортивні заклади Миколаєва та їхніх випускників — переможців змагань різного ґатунку.