У Миколаєві родини військовополонених та зниклих безвісти отримали допомогу

12:22

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У мікрорайоні Ракетне Урочище 20-го травня понад 100 гуманітарних наборів видали сім’ям військовополонених та зниклих безвісти. Допомогу організували волонтери чотирьох організацій на базі одного з миколаївських храмів, де відкрили новий пункт видачі.

Про це волонтери розповіли Суспільному.

Гуманітарну допомогу на території храму Захарія та Єлисавети видали вперше, говорить волонтер Благодійного фонду “Збережемо Україну, відродимо духовність” Іван Лутков.

“На території храму відкритий пункт видачі, тому що ми є парафіянами й будемо продовжувати допомагати незахищеним верствам населення. Поки буде відпрацьовуватись механізм видачі, будуть робитись списки. Як кажуть, лиха біда — початок. Лише почали”, — сказав Іван Лутков.

Участь в роздачі допомоги взяв митрополит Миколаївський та Богоявленський Володимир.

“Будемо робити, допомагати. Люди будуть бачити, оцінювати. Храм щодня відкритий буде. Тут будуть молебні йти, свічки можна приходити ставити, буде гуманітарна допомога роздаватись людям. Я думаю, всі разом ми щось можемо корисне зробити”, — розповів митрополит.

Допомогу доставили та роздали чотири організації — “Волонтери UA”, “Коридор UA”, “Let’s do it, Ukraine” та БФ “Збережемо Україну, відродимо духовність”.

“Ми відкриваємо пункт видачі допомоги, сьогодні у нас видача допомоги для окремих категорій — це сім’ї загиблих, військовополонених та тих, хто безвісти зник. Що сьогодні отримують люди? Продуктові набори й засоби гігієни, сімейний набір”, — говорить волонтерка Міла Юрченко.

Чоловік жительки Миколаєва Тамари перебуває в полоні. “Він захисник Маріуполя, морпіх 36-ї бригади, на жаль, він в полоні. У мене знайома є, вона моніторить. У неї син також воює на фронті. І вона мені повідомила, говорить, йди отримай, ваша категорія підходить для отримання пайків”, — розповіла Тамара.