У Миколаєві поновлено засідання клубу любителів «Го»

15:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Го, Миколаїв, новини, бібліотека, клуб, настільні ігри, бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Го, Николаев, новости, библиотека, клуб, настольные игры, библиотека им. М.Л. Кропивницкого

Клуб любителів «Го», однієї з популярних настільних ігор в усьому світі, функціонує у Миколаєві з 2011 року. Щоправда, у зв`язку із пандемією коронавірусної хвороби, довелося зробити кількарічну паузу у засіданнях. Й ось після перерви зустрічі гравців у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького поновлено.

У різні часи кількість інтелектуалів – постійних відвідувачів клубу коливалася від п`яти до десяти. Відносно небагато. Втім, й цього вистачало, аби організовувати турніри та чемпіонати обласного та міського рівнів.

 – Ми проводили заняття з учнями загальноосвітніх шкіл Миколаєва, Муніципального колегіуму. Як правило, це були вихованці 3-5 класів. Проводили турніри. На наші чемпіонати приїздили прихильники інтелектуальної гри «Го» з інших міст України: Одеси, Херсону й Києва. Двічі, а то й тричі на рік ми теж виїжджали грати в інші регіони, – пригадує Олег Бабич, керівник Миколаївського клубу любителів «Го».

Учасниками суботньої зустрічі були 12 гравців, четверо з них «ветерани» клубу. За одним столом з ними грав президент Української Федерації «Го» Дмитро Яценко. Він провів майстер-клас для новачків.

Друзі, якщо ви хочете дізнатися усе про найцікавішу гру у світі, стати учасниками змагань, на вас чекають у вихідні дні у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького на засіданнях клубу любителів «Го».