У Миколаєві підліток заволодів чужим мопедом

23:16

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У Миколаєві до поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що викрали його мопед.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції України у Миколаївській області.

Зі слів заявника, транспортний засіб стояв біля його будинку та впродовж пів години зник.

У ході вжитих слідчо-розшукових заходів, співробітники Миколаївського райуправління оперативно встановили, що до скоєння вказаного злочину причетний 16-річний миколаївець, який вже потрапляв у поле зору правоохоронців.

Поліціянти з’ясували, що неповнолітній проходив повз будинок заявника, побачив мопед, скориставшись відсутністю господаря заволодів мототранспортом та відігнав до себе додому.

Транспортний засіб вилучили та після проведення слідчих дій повернуть власнику.

За скоєний злочин йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.