У Миколаєві організували майстер-клас для дітей-переселенців

23:55

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

В евакуаційному центрі Червоного Хреста у Миколаєві 12 квітня відбувся майстер-клас до Великодня. Волонтери з викладачами Палацу урочистих подій разом із дітьми-переселенцями фарбували яйця, робили аплікації та слухали наживо українську народну музику.

Про це  Суспільному розповіла заступниця директора Палацу урочистих подій Олена Любарова.

Майстер-клас для дітей-переселенців в евакуаційному центрі організували аварійно-рятувальна служба Червоного Хреста та викладачі Палацу урочистих подій. Для дітей бандуристи грали українську народну музику.

“Ми вирішили зробити такий маленький концерт, але не окремий концерт, а щоб діти працюючи, слухали українські пісні, українську музику. Ми готувались до цього завчасно — яйця купили, зварили. До цього ж у нас буде листівка пасхальна”, — розповіла Олена Любарова.

За словами волонтерки Поліни, до двогодинного майстер-класу з виготовлення великодніх листівок та крашанок долучилися 13 дітей-переселенців.

“Ми дякуємо за співпрацю Палацу урочистих подій. Сьогодні ми фарбуємо яйця-крашанки, виконуємо різні техніки.Також з дітками робимо різні листівки”, — говорить Поліна.

Станом на 12 квітня в евакуаційному центрі проживає 35 дітей, розповідає директорка центру Галина Макарова.

“Якщо вважати усіх дітей до 18 років, то у нас проживає 34 дитини. Вони усі з Херсонського напрямку, з Херсонської області та з Херсона”, — говорить Галина Макарова.

На майстер-клас з фарбування яєць та аплікації до Великодня прийшов тринадцятирічний Стас — переселенець із Миколаївщини.

“Дуже чудово, що можна розважитися і відволіктися від домашніх справ, наприклад, уроків або прибирання кімнати”, — розповів Стас Кім.