
У Миколаєві тротуар та пішохідну зону біля обласного Палацу культури огородили , щоб унеможливити заїзд транспорту.
Фото публікують городяни у соцмережах.
Раніше досить часто пішохідну зону тут використовували за для паркування – авто заважали нормальному пересування тротуаром.