У Миколаєві огородили пішохідну зону біля обласного ПК

20:16

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У Миколаєві тротуар та пішохідну зону біля обласного Палацу культури огородили , щоб унеможливити заїзд транспорту.

Фото публікують городяни у соцмережах.

Раніше досить часто пішохідну зону тут використовували за для паркування – авто заважали нормальному пересування тротуаром.