У Миколаєві хочуть продовжити на 2023 рік дію програми забезпечення житлом молодих сімей та одинокої молоді

8:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про це йшлося на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, повідомляє сайт Миколаївської міської ради.

Як розповів директор департаменту архітектури та містобудування Андрій Цимбал, у поточному році програма не реалізована через військову агресію росії.

“На 2022 рік з міського бюджету на співфінансування було виділено понад 23 млн грн. Кошти не використані. Пропонується продовжити програму зі змінами та доповненнями на 2023 рік”, – сказав посадовець.

На даний час майже 300 миколаївських родин претендують на отримання пільгових молодіжних кредитів. На думку Андрія Цимбала, їх кількість зростатиме.

Директор Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла Василь Федорончук додав, що перелік учасників програми збільшиться за рахунок родин вимушених переселенців, військових.

“Нам треба добудувати житловий об’єкт з високим ступенем готовності, що розташований в мкрн Північному. І надати можливість сім’ям отримати власне житло. Там ще залишається більше 30 вільних квартир, які ми теж маємо профінансувати”, – каже він.

В Державному бюджеті на 2023 рік також закладено кошти на співфінансування молодіжного житлового кредитування.