У Миколаєві добровольці відремонтували сховище у багатоповерховому будинку

15:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Новий водопровід, каналізація, розчишений другий вихід та лаз. У Миколаєві добровільне формування цивільного захисту власними силами відремонтувало одне зі сховищ міста в Заводському районі.

Про це  Суспільному розповів командир добровільного формування Олег Кречун.

Так, у приміщені сховища збили стару штукатурку, вкрили грунтівкою металеві елементи перекриття, проклали нові системи електромережі, водопроводу та відведення води. Відновили розбитий лаз та завалений другий вихід. Все зробили за позабюджетні гроші.

“За рахунок закордонних партнерів закупили десь на 35 тисяч гривень матеріалів для електропроводки. Потім ще гроші були, ми закупили матеріали для обладнання вбиральні. Фарбування, будівельні матеріали. Велика сума була. Але дякуємо нашим закордонним друзям за перший транш, як ми його кличемо. З чого ми і почали все це робити”, — сказав командир добровільного формування.

У приміщення площею близько ста квадратних метрів може розмістись сто людей. Встановлені 20 дерев’яних лежанок.

Олена Усенко живе у квартирі будинку над сховищем. Розповідає, що до ремонта це був звичайний захаращений підвал без будь—яких комунікацій.

“Від початку повномасштабного вторгнення ми тут ховалися всі. Тут були і люди з маленькими дітьми, і з домашніми тваринами. Звісно, стан приміщення, що був, і що зараз ми бачимо — цілком різні речі. Ми хотіли б подякувати за те, що зробили великий внесок у відновлення цього приміщення”, — сказала жителька будинку.

У складі добровільного формування 14 людей. Роботи у сховищі багатоповерхівки розпочали наприкінці осені 2022 року.

Зі слів командира підрозділу добровільного формування Сергія Лебедєва, допомагали ремонтувати приміщення також жителі будинку.

Командир добровільного формування Олег Кречун розповів, що наступним будуть відновлювати об’єкт вже в Центральному районі міста. Ремонт розпочнуть, коли знайдуть гроші на матеріал.