У Миколаєві 187 випускників закінчили школу з медаллю, понад 200 стали переможцями олімпіад

13:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Завершився непростий, військовий, 2023-2024 навчальний рік. У найскладніших умовах, в режимі онлайн довелося здобувати освіту юним миколаївцям.

Цей навчальний рік був найскладнішим за останні роки. Однак, незважаючи на всі обставини, педагоги та діти впоралися з усіма проблемами та труднощами дистанційного навчання і навіть багато чого навчилися у цьому процесі.

Як повідомляє Управління освіти Миколаївської міськради, незважаючи на обставини, багато хлопців випустили, продемонструвавши найвищі результати. 144 особи отримали золоті медалі, 43 – нагороджені срібними. 282 випускники 9-х класів отримають свідоцтва з відзнакою.

Днями найкращих учнів міста нагородили сертифікатами, грамотами за перемогу в інтелектуальних змаганнях.

Понад 200 учнів стали переможцями олімпіад, Малої Академії Наук, конкурсів на обласних та Всеукраїнських рівнях.

Стали переможцями на IV етапі учнівських олімпіад – Купрехіна Олександра, учениця 9 класу Миколаївського ліцею №19 з історії, Рослик Єгор, учень 11 класу Миколаївського ліцею №38 імені В. Д. Чайки з української мови, Харченко Вадим, учень 11 класу Миколаївського ліцею імені Олександрова, який представлятиме Миколаїв на Міжнародній олімпіаді з астрономії у Бразилії. Проценко Павло, випускник Миколаївського ліцею №38 імені В. Д. Чайки увійшов до збірної України з математики, яка проходитиме у Великій Британії.