У лютому на сесію міськради можуть винести рішення про нову структуру органів виконавчої влади

10:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У міськраді відбулося засідання робочої групи щодо оптимізації структури органів виконавчої влади. Участь у засіданні взяв міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами керівника міста, рішення про нову структуру планується винести на розгляд депутатів уже в лютому цього року.

“У зв’язку з тим, що зміниться кількість головних розпорядників коштів та структурні підрозділи взагалі, надано розпорядження тимчасово не проводити торги. Сьогодні презентуємо розроблений документ, який в подальшому буде допрацьований згідно з вашими пропозиціями”, – звернувся міський голова до депутатів.

Як поінформував керуючий справами виконавчого комітету Андрій Волков, пропонується зменшення загальної штатної чисельності органів виконавчої влади до 1010 осіб.

“Також планується зменшити кількість головних розпорядників бюджетних коштів до 10. У діючій структурі їх 14. Крім того, вирішили позбавитися окремих кадрових служб і створити єдиний підрозділ, що займатиметься всіма посадовими особами та керівниками комунальних підприємств. За виключенням спеціалізованих – лікарень, які є комунальними некомерційними підприємствами, тощо. Тим же шляхом маємо намір реформувати відділи бухгалтерського обліку в централізовану бухгалтерію”, – розповів посадовець.

Адміністрації районів міста залишаються головними розпорядниками коштів на перехідний період, тобто, до кінця 2022 року, та виконавчими органами міської ради. Згодом вони стануть, умовно кажучи, територіальними центрами, які напряму спілкуватимуться з жителями районів.

Кількість заступників міського голови залишиться такою ж: перший заступник, п’ять заступників за напрямами та керуючий справами виконавчого комітету.

Проєкт структури опрацюють депутати. Невдовзі відбудеться чергове засідання робочої групи, де розглянуть їх пропозиції та зауваження.