У ЛШМД за ₴3 млн побудують перехід між травмпунктом та головним корпусом

11:04

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

БСМП, больница скорой медицинской помощи в Николаеве

У лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва збираються побудувати перехід між нещодавно відбудованим травматологічним пунктом та головним корпусом закладу. На ці роботи з бюджету міста спрямують 3 мільйони гривень, пишуть “НикВести”. 

Торги на будівництво критого переходу між будівлями лікарні 29 вересня оголосило управління капітального будівництва Миколаївської міської ради, про що свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro.

Підрядна компанія повинна буде до 29 лютого 2024 року виконати загальнобудівельні, електромонтажні та опоряджувальні роботи, встановити систему пожежної сигналізації, а також влаштувати блискавкозахист та вогнезахист конструкцій.

Наразі триває процес подачі заявок, підрядника обиратимуть вже 10 жовтня.

Як пояснив головний лікар ЛШМД Олександр Демʼянов, будівництво переходу між будівлями лікарні підвищить якість надання медичних послуг пацієнтам.

— Ще в лютому 2022 року, коли були інтенсивні обстріли, ми задіяли усі наші можливості: усі наші операційні та перев’язувальні кабінети. Тоді не вистачало операційних місць для того, щоб ще комусь своєчасно надати у повному обсязі допомогу. Ця операційна, на третьому поверсі травмпункту, передбачена для надскладних ситуацій. Це такі ситуації, які межують між амбулаторною допомогою та стаціонарною. Якщо ми бачимо, що у хворого можуть бути якісь ускладнення, то ця операційна може використовуватися, але приблизно на 30%. Залучити її до стаціонару за рахунок цього переходу — так, можливо. Тому що по лікарні, по асфальту в умовах, наприклад, дощу чи снігу — не завжди можливо доставити хворого у тому стані, у якому він знаходиться. Якщо буде перехід, то ми зможемо безпроблемно доставляти підготовлених до операції хворих, використовувати цю операційну як додаткову операційну для травматологічного відділення. Думаю, що це того варте, — пояснив головний лікар.

Як відомо, 18 серпня 2023 року було відкрите відновлене компанією з Казахстану травматологічне відділення лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва.

Будівлю травмпункту в ЛШМД Миколаєва було зруйновано в результаті російського обстрілу у ніч на 1 серпня 2022 року. Травмпункт був побудований фактично з нуля та відкритий наприкінці 2019 року — його будівництво тривало чотири роки.