У китайській провінції Юньнань стався землетрус магнітудою 6,1: дві людини загинули

11:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Юньнань, Китай, землетрясение

Землетрус магнітудою 6,1 стався в південно-західній китайській провінції Юньнань, в результаті чого загинули щонайменше дві людини. Про це повідомляє телеканал NDTV, передає УНН.

Геологічна служба США повідомила, що епіцентр землетрусу, який стався о 21:48 (13:48 GMT) на відносно невеликій глибині 10 кілометрів, був поблизу міста Далі, популярного туристичного місця.

Початкова магнітуда 6,0 була переглянута в бік збільшення.

Підтверджено, що двоє людей загинули після землетрусу в гірській провінції, а щонайменше 17 осіб отримали поранення та проходять лікування.

Понад 20 000 людей було евакуйовано.

У районі проживає понад 100 тисяч осіб, переважна більшість із них у сільській місцевості.

Юньнань, регіон дуже вразливий до землетрусів. Тут спостерігається часта сейсмічна активність через зіткнення Індійської та Євразійської тектонічних плит, які утворюють величезний Гімалайський гірський масив.

У жовтні 2014 року сотні людей отримали поранення, а понад 100 000 були вимушені переселитися після того, як підземний поштовх магнітудою 6 балів стався в Юньнані, недалеко від кордонів Китаю з М’янмою та Лаосом.

Китай регулярно зазнає землетрусів, особливо в його гірських західних і південно-західних регіонах, де лежить Юньнань.

У 2008 році внаслідок потужного землетрусу магнітудою 7,9 у південно-західній провінції Сичуань загинули або зникли безвісти 87 000 людей.