У Криму зростає занепокоєння через загрозу ударів по районах, що раніше вважались безпечними, – ISW

10:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російська адміністрація помітно посилює заходи безпеки в Криму, що вказує на зростаюче занепокоєння Кремля та цивільного населення щодо загрози українських ударів по тилових районах, які раніше вважалися безпечними.

Про це йдеться в останньому звіті Інституту дослідження війни (ISW), повідомляє ZN.UA.

“РФ встановила в Севастополі блокпости для обшуку українських автомобілів і виявлення диверсантів”, – зазначають у відомстві про деякі заходи з боку окупантів.

Воєнні аналітики також посилаються на “драматичні, песимістичні оцінки” того, що українські війська використовували удари по Керченському мосту та авіабазі Бельбек, щоб провести розвідку готовності російської ППО та ПРО та зробити оцінку нових атак, зокрема можливості великого удару.

Напередодні Український центр стратегічних комунікацій (UA StratCom) повідомив, що російські війська не контролюють ситуацію в Криму, про що свідчить блокування Керченського мосту та спрацювання повітряної тривоги в Севастополі вперше з початку широкомасштабної війни.

У StratCom попередили, що українські сили ще не завдали повного удару по Керченському мосту, і що попередні удари по мосту демонструють, що міст не такий безпечний, як росіяни вважали раніше.