У краєзнавчому музеї відбудеться презентація нової збірки наукових матеріалів

21:22

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У п’ятницю, 13 лютого 2026 року, о 14:00 відбудеться презентація збірки наукових матеріалів XIV Миколаївської обласної краєзнавчої конференції «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження», що проходила у листопаді 2025 року.
До видання увійшли наукові тези 5 докторів наук, 16 кандидатів наук, викладачів закладів вищої освіти, наукових співробітників музеїв і бібліотек, краєзнавців та здобувачів освіти з Миколаєва, Києва, Одеси, Ромнів (Сумська область) та Республіки Молдова. Матеріали конференції присвячені актуальним питанням історії, археології, етнографії та культури регіону, а також дослідженню його природних об’єктів.
Збірку надруковано на поліграфічному підприємстві СПД Румянцева Г. В. за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та за кошти, отримані від реалізації музейного мерчу. Висловлюємо щиру подяку команді агенції соціальних проєктів та онлайн-медіа «ПЛАТФОРМА» за підтримку видання.
Довідки за телефоном: 0512 37-70-14