У кожної жінки є своя улюблена квітка. Це виявив майстер-клас

11:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У кожної жінки є своя улюблена квітка. 

7 червня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас з виготовлення прикраси у техніці канзаші “Чарівна квітка” при підтримці простору “Вільна”.

Для проведення цього захоплюючого заняття Культурно -мистецька асоціація “Арт-спокуса” запросила творчий дует майстринь Жанни Максимової та Ганни Петрик.


Тож,  в цей день опановували складне, але неймовірно прекрасне японське мистецтво краси – канзаші. Це справжня магія, коли з барвистих атласних стрічок виготовляються оригінальні прикраси у вигляді квітів та метеликів.


Створити власноруч Диво-квітку запропонували учасницям майстер-класу і наші майстрині Жанна та Ганна.

“Готувалися до творчого процесу дуже ретельно. Адже кожна квітка складається з багатьох елементів, які також потрібно спочатку зібрати. Для практичного заняття знадобилися яскраві атласні стрічки потрібної ширини, термоніж для розрізання стрічок, голки, бамбукові палички, пінцет та клейовий силіконовий пістолет. Аби прикраси вийшли яскраво-святковими, додали трошки блискіток, стразів та намистин, – розповідає керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова. – Кожна учасниця визначилася з композицією, адже від цього залежала складність збирання виробу. Далі, під керівництвом досвідчених майстринь, панянки виготовляли свою неповторну Диво-квітку: клеїли, різали, обпалювали й зшивали пелюстку до пелюстки. Завершувальним етапом роботи стала інкрустація стразами, яка вимагала неабиякої зосередженості.


Заняття завершелося натхненним милуванням своїм виробом. Аби посилити гарні емоції, майстриня Жанна Максимова презентувала міні-виставку власних робіт у техніці канзаші: брошки, прикраси для волосся, браслети та декоративні віночки. Тож, як ви усі зрозуміли, не обійшлося без фотосесії на згадку про чудовий захід у нашій бібліотеці!