У Канаді сотні далекобійників протестували проти обов’язкової вакцинації

17:05

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Канада, протест против вакцинации, дальнобойщики, колонна свободы
Сотні канадських далекобійників провели акцію протесту проти обов’язкової вакцинації, чинної з недавнього часу під час перетину кордону Канади зі США. У суботу, 29 січня, водії вантажівок та фур прибули до Оттави, де їх зустріли тисячі противників обмежувальних заходів із національними прапорами, плакатами з написами “Свобода”, а також гаслами з критикою уряду, пише “Кореспондент”.
Акція під назвою Колона за свободу розпочалася 23 січня на західному узбережжі Канади у Ванкувері. На шляху до столиці, розташованої за 4400 км, до колони протестувальників приєднувалися нові учасники.
У середині січня Канада та США затвердили вимогу обов’язкової вакцинації під час перетину кордону. Нещеплені канадські далекобійники після повернення зі Сполучених Штатів повинні дотримуватися 14-денного карантину, а їхнім колегам зі США за відсутності довідки про вакцинацію взагалі заборонено в’їжджати до Канади.
Тим часом канадська профспілка далекобійників Canadian Trucking Alliance розкритикувала акцію протесту і заявила, що більшість водіїв вантажівок у Канаді щеплені від коронавірусу. З аналогічною заявою виступив і прем’єр-міністр Джастін Трюдо, згадавши у зв’язку із цим про “незначну меншість”, яка не висловлює думку більшості канадців.
Нині у Канаді від коронавірусу вакциновано близько 90 відсотків дорослих жителів.