У Харкові російський дрон вдарив біля багатоповерхівок і ресторану: є постраждалі

10:43

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Російські війська зранку 26 березня атакували Харків ударними дронами. У Слобідському районі зафіксували влучання, “шахед” вдарив у землю поруч із житловими будинками та рестораном. Пошкоджені автомобілі. Наразі відомо про двох постраждалих внаслідок ворожого удару по місту.

Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов. За його словами, у навколишніх будинках вибито вікна. Також пошкоджено близько десяти автомобілів.

“За уточненою інформацією, удар прийшовся в землю, біля житлових будинків та ресторану. Наразі відомо про одного постраждалого. Також пошкоджені біля 10 автомобілів”, – йдеться у повідомленні міського голови.

Внаслідок обстрілу РФ постраждав 65-річний чоловік, у нього – вибухові травми. Медики надають йому всю необхідну допомогу.  Також постраждала 58-річна жінка. У неї – гостра реакція на стрес.