У Донецьку планується евакуація – Залужний

Валерій Залужний виключив причетність ЗСУ до можливих провокацій на Донбасі

10:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Залужний, новини, конфлікт ,Донецьк, Україна, РФ, евакуація, війна, ЗСУ, Залужный, новости, конфликт ,Донецк, Украина, РФ, война, эвакуация, ВСУ,

У Донецьку та низці інших непідконтрольних Києву населених пунктів планується евакуація місцевого населення. Про це у четвер, 17 лютого, заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний у Facebook.

– За інформацією, що надходить з ОРДО, у деяких населених пунктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Донецьку, планується евакуація місцевого населення у зв’язку з можливим загостренням, – йдеться у повідомленні.

На тлі цих даних генерал оприлюднив офіційну заяву, що ВСУ неухильно дотримуються Мінських домовленостей та норм міжнародного гуманітарного права, не планують жодних наступальних операцій чи обстрілів мирних жителів, а дії української армії мають виключно оборонний характер.

– Відповідальність за ситуацію на тимчасово окупованих територіях несе держава-окупант Російська Федерація. Будь-які збитки, які можуть бути завдані людям або об’єктам інфраструктури на тимчасово окупованих територіях, є провокацією, – додав він.

Нагадаємо, напередодні на Донбасі серйозно загострилася ситуація. За день окупаційні війська здійснили 50 обстрілів, 41 з них – із забороненого Мінськими угодами озброєння. Під вогонь потрапили дитячий садок, школа, станція та локомотивне депо. Постраждали вихователі дитсадка у Станиці Луганській, їх контузило.