У День українського прапора відбувся концерт для соціальних працівників

10:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У День українського прапора у міському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся концерт для соціальних працівників.
У своєму вступному слові директор центру Сергій Бондаренко зазначив, що у світі немає такої країни, в якій народ так цінує та захищає незалежність своєї держави. Сергій Миколайович розповів про те, як багато робітники соціального фронту зробили для мешканців міста у найважчі для нього часи і нагородив їх грамотами. Від щирого серця привітала своїх колег також і його заступниця Ольга Вівчар.
Працівників центру порадували своїми чудовими піснями заслужений артист України арт-волонтер Олександр Сичов, який виконав авторську пісню, Тамара Городнича, Людмила Сурова, хор ветеранів обласного Палацу культури.
Представники УТОГ показали дуже веселу сценку, яка підняла настрій усім присутнім. Дуже зворушливе інсценування пронизливого вірша Павла Тичини показала Галина Міряха зі своїми колегами, слухачі отримали насолоду від гри чарівної скрипки арт-волонтера Алевтини Русакової. Всі роззходилися сповненими гордістю за свій незламний народ і свою нескорену державу.
Тетяна Макаронова.