У Білому домі оцінили підсумки Саміту миру

10:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Адміністрація президента Сполучених Штатів Джо Байдена вважає успішним Саміт миру, що відбувся минулих вихідних у Швейцарії. Про це у понеділок, 17 червня, заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі під час прес-конференції.

Він нагадав, що у Саміті взяли участь віцепрезидентка США Камала Гарріс і радник з питань нацбезпеки Білого дому Джейк Салліван.

Кірбі зауважив, що зустріч зібрала понад 100 делегацій, які представляли різні країни та міжнародні організації, щоб обговорити, наскільки важливо досягти справедливого й сталого миру в Україні, заснованого на основних принципах ООН щодо суверенітету та територіальної цілісності.

Кірбі нагадав висловлювання президента США Джо Байдена, що “тривалий мир для України має бути забезпечений її власною здатністю захищати себе зараз, а також стримувати агресію у майбутньому”.

Представник Білого дому запевнив, що Сполучені Штати продовжать надавати військову допомогу Україні та підтримувати український народ, “у тому числі шляхом нового пакету фінансування для відновлення енергетичної інфраструктури України”.

Він додав, що США й надалі забезпечуватимуть додаткову гуманітарну допомогу людям в Україні, постраждалим від агресії, а також тим, хто став біженцем та був змушений виїхати за кордон.