Тютюнові вироби: поняття та різновиди з характеристиками

15:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Хтось підкреслює статус сигаретами, хтось хоче умиротворення та спокою, а хтось просто хоче заспокоїти нерви після чергової затяжки. Різноманітність пропозицій від різних брендів та марок вражає, тому сигарети вдасться придбати навіть під незвичайні та унікальні вимоги. Вибір правильного тютюну – це запорука іміджу та гарного настрою.

Різноманітність смакових якостей дозволить зробити вибір на користь ментолу, ванілі, шоколаду, кави, апельсина та багатьох інших компонентів. Також за адресою https://cig-poshta.in.ua/shop/ є різноманітність сигарет, що відрізняються міцністю, кількістю смол у складі та іншими характеристиками. Не зайвим буде придбати аксесуари, щоб процес куріння перетворився на справжній ритуал.

Класифікація цигарок

За вмістом смоли та нікотину сигарети поділяються на кілька категорій:

  • міцні (відмінна риса – чорна та червона упаковка);
  • легкі (продаються у синіх упаковках);
  • надлегкі (упаковуються у сріблястій упаковці);
  • екстралегкі (випускаються у білому кольорі).

Ще одна класифікація – запах цигарок:

  • звичайні (склад не розбавляється домішками);
  • ароматизовані (доповнюються ароматами фруктів, шоколаду, ванілі тощо);
  • ментолові (фільтр усередині містить ментол і найчастіше сигарети продаються у зелених пачках).

Розмір також є однією із класифікацій:

  1. King Size. Довжина 84 мм, а діаметр 7,62 мм;
  2. Magnum. Довжина 89 мм, діаметр близько 9 мм;
  3. Queen Size. Від 100 до 120 мм довжина, діаметр 7-8 мм.

Така різноманітність дозволить знайти свій ідеальний формат цигарок на кожен день. Іноді доводиться перепробувати кілька десятків варіантів, щоб знайти свій ідеальний смак та міцність сигарет. Бувають ситуації, коли той чи інший варіант вибирається лише під настрій та емоційний стан.

Різновиди тютюну

Сигаретний тютюн частіше використовується. Саме він становить основу сигарет і може використовуватись для створення сигарет у домашніх умовах. Тютюн висушений та дрібно нарізаний, але також склад може розбавлятися стеблами рослин. Трубковий тютюн створюється із підготовлених сортів, тому призначений лише для трубок.

Кальянний тютюн доповнюється гліцерином, щоб створити дим, патокою, медом та ароматизаторами для створення смакових якостей. Нюхальний тютюн перетирається в пил, після чого фасується в тару. Може бути вологим чи сухим, а також розбавляється як великими, так і дрібними частинками.