Тяжке буття “вагнерівців” в Україні

11:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ЧВК Вагнера

Регулярні війська рф поступово заміняють “вагнерівців” на бахмутському напрямку, найманці виснажені — вважає Інститут дослідження війни (ISW).

Після важкої наступальної операції в районі Соледара, яка, за деякими оцінками, коштувала ПВК “Вагнера” понад чотири тисячі вбитими та близько 10 тисяч пораненими, найманці Прігожина зменшують свою присутність на бахмутському напрямку.

Натомість, їх замінюють підрозділи російських десантників, про що свідчить використання спеціальної військової техніки на околицях Бахмута. Саме за рахунок них керівництво рф планує продовжити виснажливий, але важливий для себе наступ на місто, вважають в ISW.

Іще одна цікава інформація стосовно “вагнерівців”.

У Ювілейне на Луганщині доставили близько 300 поранених “вагнерівців” але лікарі відмовляються їх лікувати. Про це повідомляє Генштаб.

В 15-ту міську багатопрофільну лікарню населеного пункту привезли сотні поранених найманців, але більшість з них є носіями таких захворювань як ВІЛ/СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, тому лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу.