“Цикл життя” російських мобілізованих становить 12 днів, – СБУ

10:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Принудительная мобилизация, рф, ордло, днр, лнр, российская армия

У ході контрнаступу Сил оборони України на східному фронті у полон до українських воїнів потрапила велика кількість нещодавно мобілізованих росіян. Частина з них провоювала менше двох тижнів.

Полонені росіяни розповідають про значні втрати у своїх підрозділах, дивуються професійності української армії і заявляють, що “краще бути у тюрмі, ніж у землі”. Фрагмент допиту одного з полонених російських окупантів показали у Службі безпеки України, пише OBOZREVATEL.

Цикл ''життя'' російських мобілізованих становить 12 днів – СБУ. Відео

“Цикл “життя” мобілізованих окупантів: 12 днів – і вони в полоні. Під час контрнаступу ЗСУ на східному фронті у полон потрапила велика кількість нещодавно мобілізованих росіян. Частина з них – “провоювала” аж 12 днів”, – зазначили в СБУ.

На опублікованих кадрах – фрагмент допиту мобілізованого росіянина з Удмуртії.

“13 вересня прибув у Міллерово, здався в полон 25 вересня, воював 12 днів”, – розповів він слідчим СБУ.

Полонений росіянин шокований вправністю, з якою воюють українські воїни, а також втратами, яких вони завдають “другій армії світу”.

“Ми побачили людей озброєних нормально, навчених нормально, у кожного другого рація, у всіх “тепловики”, у всіх приціли нічного бачення… Вони перестріляли цілий взвод за 1 хвилину. За 1 хвилину загинуло 20 людей!” – розповідає окупант.

Цикл ''життя'' російських мобілізованих становить 12 днів – СБУ. Відео

Після побаченого загарбник прийшов до простого і вкрай логічного висновку:  “краще у в’язниці сидіти живим, ніж в українській землі лежати мертвим”.

“Нагадуємо російським окупантам про “гарячу лінію” для здачі в полон: +380665803498, +380931192984″, – зазначили в СБУ.

Полоненим росіянам гарантоване поводження згідно з вимогами Женевської конвенції.